Telefon

+48 887 804 080

Adres

Narutowicza 9, 26-600 Radom

Godziny otwarcia

Pon - Sob:  7:00 - 22:00

Dołącz do nas!

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jeżeli nigdy wcześniej nie korzystałeś z usług Esfit Studio, jak najbardziej masz możliwość sprawdzić się na pierwszych zajęciach bezpłatnie!

Będziesz potrzebować wygodny strój sportowy, czyste obuwie sportowe, ręcznik oraz klapki przy korzystaniu z pryszniców. Wodę oraz suplementy możesz zakupić na miejscu.

Dla bezpieczeństwa wszystkich ćwiczących i w celu zagwarantowania każdemu odpowiedniej swobody ruchów, liczba miejsc na zajęciach grupowych jest ograniczona, a udział w nich wymaga wcześniejszej rezerwacji min. 30 minut przed . Można jej dokonać na naszej stronie internetowej lub bezpośrednio w recepcji klubu.

Jeżeli zapisałeś się na zajęcia, ale nie może się na nich pojawić, pamiętaj o wypisaniu się z listy, by zwolnić miejsce innej osobie min. 60 minut przed. Pamiętaj, że nie wypisanie się z zajęć skutkuje opłatą w wysokości 10 zł (całą kwotę przeznaczamy na radomskie schronisko).

Nie. Dajemy wybór czy chcesz korzystać z Esfitstudio terminowo, czy może nie jesteś pewien, ile czasu potrzebujesz na osiągnięcie swoich celów. Dlatego możesz wybrać między deklaracją bezterminową przedłużaną automatycznie co 28 dni do czasu rezygnacji (w dowolnym momencie) lub z opcji na 28 dni.

Karnety możesz opłacać na różne sposoby – wybierz opcję najwygodniejszą dla siebie:
- Możesz uregulować płatności bezpośrednio w studio, w recepcji. Możliwość płatności gotówką oraz kartą.
- Za pomocą strony internetowej, masz możliwość stworzenia swojego własnego konta i regulowania płatności online.
- Możliwa jest również płatność przelewem na konto.

Tak. Deklarację można zawiesić bezpłatnie ( na okres dwóch tygodni , 1 raz co 6 miesięcy) lub płatnie ( 10zł za tydzień na okres maks. 10 tygodni w ciągu jednego roku kalendarzowego). Karnet fitness wydłuża się o okres, który był zawieszony, dzięki czemu nie musisz martwić się, że dni zawieszone przepadają.

Tak, w naszym studio zatrudniamy wyłącznie trenerów z uprawnieniami do prowadzenia treningów.

Duplikat karty otrzymasz w recepcji obiektu po uiszczeniu opłaty w wysokości 20 zł.

Oczywiście, jest to usługa dla każdego. W zespole mamy certyfikowanych trenerów oraz fizjoterapeutów.

Godziny treningów są indywidualnie ustalane z trenerami.

Trening możesz odwołać do 12 godzin przed treningiem, aby dokonać tego bezpłatnie. W przypadku odwołania treningu poniżej 12 godzin jednostka treningowa przepada zgodnie z Regulaminem usługi.

Zrób pierwszy krok,
Napisz do nas!